jsem instruktor, trenér, coach a milovník všeho co má volant.

Auta miluji celý život, jsou mou vášní, zábavou, ale i prací. Práce se mi tím stala koníčkem, jsem jí nadšený a myslím, že je to na mně vidět.

S nadšením a optimismem se snažím zlepšovat řidiče na polygonech. Majitele sportovních aut naučit jejich auta správně ovládat, řídit je bezpečně a hlavně si je umět užít v bezpeční závodních okruhů.

Oblasti vzdělávání řidičů se věnuji více než 17let.

Z mladého amatérského „závodníka“ autoslalomu, závodů do vrchu a hobby rallye jsem se kdysi stal instruktorem školy smyku na polygonu v Mostě. Brzy jsem však neodolal tamnímu okruhu a zaměřil se na okruhové ježdění.

Již několik let patřím mezi instruktory AMG Driving Academy a členy té nejrychlejší rodiny na světe „The World‘s Fastest Family“.

S klienty trénuji na světových závodních okruzích, pořádám zimní driftování v ledových arénách. Ovšem já sám jsem podlehl kombinaci Nordschleife + Porsche.

Porsche je už od dětství má srdeční záležitost. První zkušenosti s těmito auty jsem získával se svou první 911 a Caymanem. S již už bývalou GT3 jsem najel přes 30000km na Severní smyčce Nürburgringu. No a nyní? Cíl je jasný – dostat se na Nordschleife pod 7 minut.

Ti, kteří mě alespoň trochu znají vědí, že mám rád dobrou kávu nevšední chuti.

Chcete i vy vyzkoušet, co mi chutná? Neváhejte mi napsat a vybrat si z chutí:

GREEN HELL

Ovocná chuť s výraznou aciditou

TEMPLE OF SPEED

Čokoládová chuť s mírnou aciditou

let zkušeností

šálků espressa za rok

kol na Nürburgringu

litrů spáleného benzínu